@
Hakkımızda
About-us-01-06-43-12 About-us-01-06-43-12

Hakkımızda

World Plast Hair , saç ekimi, saç tedavisi, estetik ve güzellik amacı ile ülkemize gelecek insanların tedavilerinin yapılması amacıyla rehberlik, danışmanlık ve organizasyon hizmetinde faaliyet gösteren, güven doğruluk ve dürüstlük ilkesinden ödün vermeden hizmet veren bir Sağlık Turizmi kuruluşu olan Health İstanbul Sağlık Turizm Eğitim Ve Danışmanlık San.Tic. Ltd. Şti.’nin Markasıdır.

World Plast Hair, sizlerin öncelikli talebinize göre ve çözüm aradığınız sağlık sorununa göre en uygun tedavi imkânı ve yöntemi hakkında mihmandarlık eder. World Plast Hair saç ekimi ve saç tedavisi estetik ve güzellik yöntemlerinin en uygun ve en güzel tedavinin uygulanması konusunda titiz ve yasal sorumluluk bilinciyle hareket eden ve bu konuda rehberlik, danışmanlık ve organizasyon hizmeti sunan bir sağlık turizmi kuruluşudur.

Ülkemiz sınırları içerisinde gelişen sağlık turizmi ve saç ekimi uygulamalarına binaen donanımlı Hastane ve donanımlı ameliyathanelerde ve uzman doktorlar ile, yurt dışından sağlık turizmi amaçlı gelen misafirlerinin mutluluğunu hedeflemektedir. Sağlık hizmetleri noktasında bilgilendirmenin yanı sıra havalimanı veya otogardan karşılama, konaklama, Ülkemizin tarihi ve kültürel zenginliklerini keşfetme imkanı da sağlayan World Plast Hair VIP hizmet kalitesi sunmaktadır.

 

 

NEDEN BİZ?

Saç ekiminde plastik cerrahlar ve dermatologlar ile saç naklininin yapılası gerektiğine inanıyoruz.

Deneyimli, plastik cerrahi uzmanı ve profesyonel ekibi tarafından saç ekimini  hastane ortamında steril şartlarda gerçekleştirilmesi nokrasında rehberlik ediyoruz.

 

World Plast Hair üst düzey hizmet anlayışını ile ulaşım, konaklama sağlıyor ve farklı ülkelerde de hizmet sürdürmeyi amaçlıyor.

.