@
ETG Saç Teknolojileri
ETG-Saç-Teknolojileri-01-04-55-08 ETG-Saç-Teknolojileri-01-04-55-08

ETG Saç Teknolojileri

Hastane, medikal klinik ve saç kliniklerinde kullanılan ElectroTrichoGenesis (ETG), elektrostatik enerjiyle saç dökülmenin durmasında, saçların yeniden canlanmasında etkili medikal bir teknolojidir.

BÜYÜME FAKTÖRÜ...

ETG; vücuttaki kemiklerin gelişim ve onarımında etkin olan büyüme faktörünün salgılanmasını sağlayan « elektrostatik enerjinin » benzer bir mekanizma ile saçtaki kıl foliküllerindeki büyüme faktörünü de harekete geçirdiği varsayılarak geliştirilmiş klinik onaylı saç tedavi cihazı.

DÜŞÜK FREKANSLI, RİTMİK DARBELER...

Elektrik enerjisi ile saç dökülmesini durdurarak, saçları canlandırmaya yönelik tasarlanmış ETG tedavisinde; küçük doku penetrasyonu ile kafa derisini uyarmak için düşük frekanslı, düşük yoğunluklu elektrostatik ritmik darbelerin yarattığı etki kullanılıyor.

“Vücuttaki kemiklerin gelişim ve onarımında etkin olan büyüme faktörünün salınımını sağlayan "elektrostatik enerji" aynı şekilde saçtaki kıl foliküllerinde ki büyüme faktörünü de harekete geçiriyor."

Saç ekimi her yıl yeni teknik ve gelişmelerle yapılmaktadır. Önceki saç ekimi kimilerde genelde seyrek oluşu, ekim saçlarının ağaç gibi sıralı durması, saçların sert sert çıkışı, kaba ekilmesi ve standart bir saç çiziminin oluşması herkes tarafından saç ektirdiğinizin anlaşılmasına sebebiyet veriyordu ve şimdiki teknik ve teknololji ile çok daha doğal ekimler gerçekleşmektedir.

Saç ekim merkezimize gelen hastalarımıza, saç aralarını sıklaştırıp ve yeni bir saç çizgisi oluşturarak doğal görüntüyü verebilmekteyiz

 

 

 

 

.