@
Ekimi Yaptırdığınız Anlaşılırmı?
Ekimi-Yaptırdığınız-Anlaşılırmı-01-04-53-17 Ekimi-Yaptırdığınız-Anlaşılırmı-01-04-53-17

Ekimi Yaptırdığınız Anlaşılırmı?

Saç ekim merkezimize gelen hastalarımıza, saç aralarını sıklaştırıp ve yeni bir saç çizgisi oluşturarak doğal görüntüyü verebilmekteyiz

Hiç kimse saç ektirdikten sonra saçlarının ekim olduğunun anlaşılmasını istemez. Bu nedenle saç çizginizi oluştururken yüzünüzün şekli, göz ve kaş yapınıza kadar incelenerek size en uygun saç çizgisi oluşturulur. Saç ekim çizgisinin oluşturulması doğru değil ise saç ekimi nekadar iyi ve başarılı geçse bile saçdaki görünüm bozukluğu görülmektedir. Bu nedenledirki doğru saç ekim merkezi, doğru doktor, doğru analiz ve doğru saç ekim çizgisinin oluşturulması en büyük etkenlerdendir.

Karar verirken sizinde fikriniz göz önünde bulundurularak değerlendirilmeye alınır. Erkeklerde alından yanlara doğru giden hafif V şeklinde devam eden doğal bir görüntü vardır. Nadiren bu şekil kişiye göre değişebilmektedir. Amaç hastanın yüzüne yeni saçları ile birlikte oluşabilecek en doğal ekimi yapmaktır.

Saç ekimi her yıl yeni teknik ve gelişmelerle yapılmaktadır. Önceki saç ekimi kimilerde genelde seyrek oluşu, ekim saçlarının ağaç gibi sıralı durması, saçların sert sert çıkışı, kaba ekilmesi ve standart bir saç çiziminin oluşması herkes tarafından saç ektirdiğinizin anlaşılmasına sebebiyet veriyordu ve şimdiki teknik ve teknololji ile çok daha doğal ekimler gerçekleşmektedir.

.